KLAUN ANDZIA_KULECZKA

Jestem z wykształcenia pedagogiem specjalnym a doświadczenie zawodowe zdobyłam przez 3 lata pracując z dziećmi specjalnej troski w SOSW nr 1 w Szczecinie oraz w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Jednak moje życie zawodowe potoczyło się w stronę mediów i reklamy, gdzie ponad 10 lat pracowałam jako spec. ds. promocji m.in. w Gazecie Wyborczej, TVP Szczecin i PR Szczecin –zawsze zajmując się tematyką dziecięcą. Przez 12 lat działałam jako instruktor zuchowy ZHP. Stworzyłam i prowadzę magazyn oraz portal dla szczecińskich rodziców „Rozwiń Skrzydła”.

Kilka lat temu zaczęłam swoją przygodę z klauningiem – wzięłam udział w kilku specjalistycznych szkoleniach dla klaunów, prowadzonym przez amerykańską służbę chrześcijańską „Life in Christ Circus”. Od tego czasu z wielkiego zamiłowania jestem klaunem, który razem z grupą szczecińskich klaunów charytatywnie jeździ do szpitali dziecięcych, szkół specjalnych i domów dziecka, niosąc uśmiech dzieciom, wszędzie tam, gdzie nie ma powodów do uśmiechu. Jestem mamą dwójki dzieci: 6 letniego Joszka i 10 letniej Weroniczki. Założyłam agencję artystyczną ponieważ w życiu mam dwie pasje: kocham uszczęśliwianie dzieci i organizowanie rzeczywistości.

 

MOI PRZYJACIELE

Wiele razy w życiu doświadczyłam tego że, sama niewiele mogę zrobić. Natomiast z przyjaciółmi – jest zupełnie odwrotnie. Dlatego do współpracy zaprosiłam moich przyjaciół: klaunów z ogromnym sercem do dzieci oraz profesjonalnych animatorów czasu wolnego. Razem jesteśmy w stanie zorganizować każdą dziecięcą imprezę (nawet dużą, plenerową). Współpracuję z klaunami: Dziczkiem, Piegusią, Całuskiem, Cukierkiem, Biedronką, Fuziem, Pysią, Misią i Bunią.